+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

Balíčky DAY SPA

 

Balíček pro tělo ETERNAL GOLD            220 zl

Etapy procedury – tělo:

Zlatý cukrový peeling – peeling s parfémovanou vůní, s krystalky cukru ponořenými v sójovém olejíčku a shea másle, které jemně masírují a olupují zrohovatělou pokožku.

Koupel v hydromasážní vaně v soli Etrenal Gold – luxusní spojení relaxace, léčebných vlastností minerálů a rozjasnění. Uvolňující koupel posiluje kůži a rozjasňuje zlatým svitem, zlepšuje kondici kůže a očišťuje organismus od toxinů.

Maska s kozím mlékem a liči – bohatá báze, založená na shea másle, poskytuje suché a náročné kůži složky regenerující a podporující její přirozené ochranné procesy.

Zlatý balzám se shea máslem – výživný balzám s exkluzivní vůní, určený pro ošetřování suché, drsné a podrážděné kůže.

 

DELICATESSEN – smyslná tělová procedura      Akční cena 250 zl!!!

Vytříbené a velmi zdravé „občerstvení“ pro kůži. Řada využívající bohatství přírodních a exkluzivních potravin (červené víno, čokoláda, káva, grapefruity, obilné vločky, jogurty, odvary atp.) pro zvýšení účinnosti ošetřování těla a obličeje. Vůně, konzistence a barevnost výrobků – jako menu okázalé večeře ve stylu „gourmet“ – činí z procedury Delicatessen výjimečnou nabídku.

LAHŮDKY S PŘÍCHUTÍ JAHODY A MARAKUJE – určení: pro kůže s poruchami rovnováhy hydrolipidového pláště způsobenými vnitřními faktory (genetickými, nemocemi, biologickými nebo fyziologickými změnami, stresem) nebo vnějšími faktory (atmosférickými podmínkami, vytápěním, klimatizací, opalováním se...)

nebo

KOKTEJL Z GRAPEFRUITŮ V ČERVENÉM VÍNĚ – určení: procedura detoxikace, očišťování, obnovy a zdravé výživy kůže těla složkami typickými pro naši stravu: hroznovým vínem, ananasy, grapefruity, citrony, pomeranči.

Etapy procedury:

  • seance v kapsule SPA
  • peeling
  • tělová maska
  • tělové mléko