+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

Balíčky DAY SPA

 

Čokoládový sen      200 zl

Balíček obsahuje:

  • Osvěžující tělový peeling, který má velmi dobré olupující vlastnosti. Obsahuje shea máslo a hroznový olej. Díky tomu se peeling velmi dobře roztírá po těle a kůže zůstane po proceduře dlouho hydratovaná. Používané vonné kompozice jsou velmi trvanlivé a intenzivní, díky čemuž dodávají kůži příjemnou a dlouhotrvající vůni.
  • Protistresová hydromasážní koupel v přírodní soli z Wieliczky, se smyslnou vůní čokolády. Sůl má hydratační, výživné a zpružňující vlastnosti.

 

  • RELAXAČNÍ MASÁŽ těla na bázi olejíčku s vůní čokolády

 

NUTRIDEAL – výživná procedura       200 zl

Procedura se skládá ze tří navazujících etap;

  • Peeling – odstraňuje odumřelou pokožku, vyživuje a urychluje proces regenerace.
  • Olej – obnovuje lipidovou bariéru, zmirňuje podráždění, opožďuje procesy stárnutí.
  • Máslo – tělová maska s antioxidačním účinkem, snižující škodlivý vliv slunečního záření, úžasně zlepšující kondici a vzhled kůže.

Relaxační hydratační procedura založená na bázi aktivních rostlinných složek: vitaminů, antioxidantů a bioflavonoidů. Je určena pro unavené, stresované a přepracované osoby s problémem suché, dehydratované a drsné kůže. Přítomnost těžené soli z Bochni, oleje z avokáda, etiopského oleje, jablečných jadérek, buriti, jojoby, shea másla a komplexu extraktu z orientálního ovoce zajišťuje celkovou regeneraci a revitalizaci kůže.

 

Balíček pro tělo ETERNAL GOLD            220 zl

Etapy procedury – tělo:

Zlatý cukrový peeling – peeling s parfémovanou vůní, s krystalky cukru ponořenými v sójovém olejíčku a shea másle, které jemně masírují a olupují zrohovatělou pokožku.

Koupel v hydromasážní vaně v soli Etrenal Gold – luxusní spojení relaxace, léčebných vlastností minerálů a rozjasnění. Uvolňující koupel posiluje kůži a rozjasňuje zlatým svitem, zlepšuje kondici kůže a očišťuje organismus od toxinů.

Maska s kozím mlékem a liči – bohatá báze, založená na shea másle, poskytuje suché a náročné kůži složky regenerující a podporující její přirozené ochranné procesy.

Zlatý balzám se shea máslem – výživný balzám s exkluzivní vůní, určený pro ošetřování suché, drsné a podrážděné kůže.

 

DELICATESSEN – smyslná tělová procedura      Akční cena 250 zl!!!

Vytříbené a velmi zdravé „občerstvení“ pro kůži. Řada využívající bohatství přírodních a exkluzivních potravin (červené víno, čokoláda, káva, grapefruity, obilné vločky, jogurty, odvary atp.) pro zvýšení účinnosti ošetřování těla a obličeje. Vůně, konzistence a barevnost výrobků – jako menu okázalé večeře ve stylu „gourmet“ – činí z procedury Delicatessen výjimečnou nabídku.

LAHŮDKY S PŘÍCHUTÍ JAHODY A MARAKUJE – určení: pro kůže s poruchami rovnováhy hydrolipidového pláště způsobenými vnitřními faktory (genetickými, nemocemi, biologickými nebo fyziologickými změnami, stresem) nebo vnějšími faktory (atmosférickými podmínkami, vytápěním, klimatizací, opalováním se...)

nebo

KOKTEJL Z GRAPEFRUITŮ V ČERVENÉM VÍNĚ – určení: procedura detoxikace, očišťování, obnovy a zdravé výživy kůže těla složkami typickými pro naši stravu: hroznovým vínem, ananasy, grapefruity, citrony, pomeranči.

Etapy procedury:

  • seance v kapsule SPA
  • peeling
  • tělová maska
  • tělové mléko