+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

Lékařské Centrum

Srdečně Vás zveme k využití služeb našeho lékařského centra, které nabízí jedinečné služby v oblasti léčby bolestí páteře. 
Z nejnovějších lékařských výzkumů vyplývá, že 90 % dospělé populace trpí bez ohledu na jejich věk různými bolestmi zad. Jako jediní v Polsku Vám nabízíme 3 terapeutické metody společně – fyzioterapii (magnetická, zvuková a jiné) + funkční terapii (masáže, hydromásáže a jiné) a multimediální mechanickou terapii (Zebris a Tergumed).

Testy prováděné na univerzitě v Ženevě ukazují, že nejúčinnější terapií proti bolestem zad je multimediální terapie. Naše lékařské centrum má k dispozici nejnovější počítačové vybavení pro léčbu bolestí zad touto účinnou metodou. Přijďte ji vyzkoušet i Vy!

Díky tomuto vybavení a profesionálnímu přístupu k dané problematice bolestí zad a páteře Vám mohou naši lékaři a profesionální fyzioterapeuté sestavit program přesně na míru.
Každý by se měl starat o své zdraví a kondici. Nemůžeme nechávat odpovědnost na ostatních. Prevence je jedna z nejdůležitějších opatření a dokáže předejít výskytu nebo zhoršení problémů. Současná definice zdraví podle Světové zdravotnické organizace (WHO) zdůrazňuje výraznou provázanost zdraví s duševní pohodou, sociálním životem a životním stylem – „Zdraví není jen nepřítomnost bolesti,  je to stav plné fyzické, psychické a sociální pohody.“

 Pokud máte sedavé zaměstání, nemáte čas na aktivní odpočinek, žijete v neustálém stresu...je tato nabídka určená přesně proVás. Speciálně vybrané preventivní tréninkové a wellness programy ochrání Vaše tělo před vážnými následky hektického životního stylu.

 

 

FYZIOTERAPEUTICKÁ OŠETŘENÍ »