+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

Masáže

Masáže

KLASICKÁ CELOSTNÍ MASÁŽ    50MIN   140PLN 

RELAXAČNÍ MASÁŽ TĚLA  S OLEJEM    50MIN  130PLN 

RELAXAČNÍ MASÁŽ SVÍCÍ   50MIN   160PLN

RELAXAČNÍ MASÁŽ SVÍCÍ S  PEELINGEM    70MIN   190PLN

MASÁŽ TVÁŘE     30MIN    60PLN

RELAXAČNÍ MASÁŽ CHODIDEL A LÝTEK   30MIN   80PLN 

 

Orientální Masáže

THAJSKÁ PÁTEŘE  100 zl

Tato masáž je spojením různých masážních technik a jejím účelem je odstranění jak poúrazové, tak i chronické bolesti v různých částech páteře. Kromě účinku na páteř snižuje také bolest, napětí a tlak pociťovaný v oblasti krku a ramen. Zmirňuje také bolesti hlavy a povzbuzuje krevní oběh v kůži hlavy, zesiluje tak vlasové cibulky.

THAJSKÁ RELAXAČNÍ 180 zl

Mimořádně relaxační masáž s použitím aromatických olejíčků, která používá techniky akupresury (soustavný, vyvážený tlak) v kombinaci s prvky ájurvédské masáže. Zlepšuje imunitní a nervový systém. Relaxuje a uvolňuje od stresu. Zmirňuje bolesti ramen, krku, šíje, zad, pánve a nohou. Urychluje vylučování přebytečné vody z organismu stimulací lymfatického a krevního systému.

THAJSKÁ KLASICKÁ 200 zl

Při masáži je vyvíjen tlak na určitá místa na celém těle, počínaje chodidly až po hlavu. Je to sekvence mistrovských technik, které tvoří spojení hluboké akupresury nejdůležitějších bodů těla s prvky pasivní jógy.

CHODIDEL A NOHOU (REFLEXOLOGIE) 90 zl

Akupresurová masáž, soustředěná na spodní část chodidel, spojená s masáží prstů chodidel, kotníků a lýtek. Detoxikuje imunitní systém a zlepšuje kvalitu spánku. Velmi oblíbená také díky svému blahodárnému vlivu na cévní systém.