+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

Tvář - Kosmetika

Zveme vás na bezplatné konzultace s kosmetičkou, která vám navrhne procedury a vhodné domácí ošetřování v závislosti na druhu a stavu kůže.

 

Thalgo Kolagenové vyhlazující pleťové  260 pln

Pleťový rituál s mořským kolagenem je prevencí prvních vrásek. Vyhlazuje pleť, intenzivně hydratuje a vyživuje.


Kolagen je základní složkou mezibuněčné hmoty, jehož produkce s věkem klesá a jeho nedostatek se projevuje známkami stárnutí. Mořský kolagen® obsažený v kolagenové kosmetické řadě je 100% přírodní a díky svému mořskému původu je velmi dobře přijímán pletí. Stimuluje syntézu pojivové tkáně, a tím regeneruje pleť zevnitř. Intenzivně hydratuje, čímž okamžitě a viditelně vyhlazuje a vypíná vrásky.

 

Thalgo Hyaluronové pleťové ošetření 280pln

Pleťový rituál s komplexem kyseliny hyaluronové je prevencí hlubších a výraznějších vrásek. Vyhlazuje pleť a vyplňuje vrásky zevnitř.


Hyaluronová protivrásková kosmetika obsahuje hyaluronový komplex, který cíleně stimuluje kyselinu hyaluronovou v pleti. Dále aktivní látku Matrixyl Synthe®, který účinkuje přímo v srdci vrásek. Vyplní je a nadýchá. Stimuluje extrémně důležité složky v pleti jako je kyselina hyaluronová, kolagen I,II,III, lamina a další. Dochází tak k hloubkové regeneraci pleti. Pleť je po ošetření viditelně mladší, hluboké vrásky jsou zmírněny a pleť je zářivá a svěží.

 

OBLIČEJOVÉ PROCEDURY FIRMY SELVERT THERMAL

Selvert Thermal je inovační řada výrobků vyvinutých pro ošetřování a ochranu kůže proti nepříznivým vlivům. Je založena na TERMÁLNÍ VODĚ a Švýcarské formuli, které ve výsledku poskytly komplexní a účinnou řadu klinicky testovaných výrobků

 

Aquawear    300 zl

Všestranný program se systémem stimulace vlastní hydratace kůže. Jeho účinek spočívá v zadržování vlhkosti na povrchu kůže a zabránění evaporaci a dehydrataci. Působí na povrchu a v hloubce kůže.

 

Procedury řady VISAGE:

  1. Personalizovaná procedura řady VISAGE základní 150 zl
  2. Personalizovaná procedura řady VISAGE s osmotickou maskou z mateřských buněk 230 zl

Selvert Thernal zavádí čtyři peel-off masky. Masky jsou dedikovány pro výrazné zlepšení výsledků již po první proceduře. Jsou to osmotické masky, které rozhodně zlepšují penetraci předem aplikovaných aktivních složek, protože mají vynikající bláno-tvorné vlastnosti a schopnost zadržování vody a zlepšení bariéry zrohovatělé vrstvy. Zároveň zachovávají a zvyšují hladiny hydratace kůže. Obličej získává zpět svou přírodní krásu a zářivost.

Osmotické peel-off masky působí synergicky s různými procedurami v Hotelu Verde Montana****.

 

Cell Vitale

Revoluční řada s mateřskými buňkami, zvlášť bohatá na výživné látky. Chrání a prodlužuje život mateřských buněk kůže, zvyšuje jejich vitalitu a zpomaluje proces stárnutí. Stimulací buněčné obnovy kůže navrací její mladistvý vzhled a přirozený lesk.

 

Buněčný program proti stárnutí na oční okolí         230 zl

Regenerační procedura proti stárnutí                        400 zl

Pro zralou kůži – stimulací buněčné obnovy kůže navrací její mladistvý vzhled a přirozený lesk. Vylepšuje ovál obličeje, okysličuje buňky a navrací správný metabolismus kůže. Potlačuje volné radikály, regeneruje a rozjasňuje. Vstřebává nečistoty, upravuje vylučování mazu a matuje. Podporuje produkci kolagenu, omlazuje a zpevňuje.

Hydratační buněčná procedura                       400 zl

Pro dehydratovanou kůži. Je založena na mateřských buňkách pěnišníku rezavého a nejlepších termálních vodách na světě: uklidňující z Pyrenejí, antioxidační z Alp a okysličující z Anatolie. Zabraňuje ztrátě vody, okysličování mateřských buněk. Procedura chrání kůži, odstraňuje překrvení, potlačuje suchost, regeneruje tkáň, zabraňuje předčasnému stárnutí a zajišťuje vitalitu a zářivost

!!!kosmetické přípravky pro domácí ošetřování sleva 5 % pro ty, kteří používají procedury ze stejné řady!!!